Sponsor eenvoudig onze club met SponsorKliks

02 februari 2022


Beste leden, 

Vanaf nu kunnen jullie ons gratis sponsoren. Ja echt gratis. Hoe werkt gratis sponsoren? Wij leggen jullie het even uit.

Met SponsorKliks kan je zelf een financiele bijdrage leveren aan onze club, zonder dat het jou een cent extra kost!

Webwinkels betalen een commissie voor elke bestelling die via SponsorKliks.com wordt gedaan en 75% van de commissie wordt op onze bankrekening gestort! Of je nu rechtstreeks naar bijvoorbeeld Bol.com gaat of je gaat via SponsorKliks.com naar de website van Bol.com, je betaalt hetzelfde. Alleen in het laatste geval keert Bol.com ons een commissie uit en profiteert onze club hier direct van! 

Lekker, gemakkelijk en anoniem

Ook bij elke pizzabestelling of hotelboeking ontvangen wij geld in de clubkas. Dus ga voor de volgende online aankoop langs SponsorKliks.com en later vinden jullie ook een link op onze website die je kan gebruiken. Zowel wij als SponsorKliks weten niet wie er iets koopt of wat er gekocht wordt. Jouw persoonsgegevens blijven bij de webwinkel waar je koopt. 

Download de SponsorKliks APP

Nooit meer SponsorKliks Vergeten! Download dan de SponsorKliks App en selecteer onze club. 

Nog even kort

Dus voor een bestelling ga je eerst naar de site van SponsorKliks.com of natuurlijk gewoon via de app, dan selecteer je Nieske Meppers en gaat door naar de betreffende webwinkel. Daar doe je gewoon je bestelling en klaar. Hiermee heb je onze vereniging gratis gesponsord. 

 

Mochten er nog onduidelijkheden zijn laat het ons weten. Maar voor nu willen wij iedereen die hier gebruik van gaat maken alvast heel erg bedankt. 

Het Bestuur

 

 

Nieuwscategorieën